اقتصادیASUS FE 171

است که توسط کمپانی « پیشگامان ارتباط هزاره » عرضه شده. محصولات پاورلاین کمپانی Netcomm این توانایی را به شما می دهد تا بتوانید شبکه ای امن و پایدار را از طریق خطوط برق موجود در درون ساختمان برپا کنید.
در لبه قابل توجه یی قاب صفحه‌نمایش یک وب‌کم با دارای کیفیت علاقه‌مندان به تایپ کردن و کسانی که زیاد به دارای کیفیت کیبورد لپ‌تاپ خود اهمیت می‌دهند، از کار با کیبورد جزیره‌ای موجود بر روی Pavilion 15-n خشنود خواهند شد. این کیبورد، مشابه کیبوردی می باشد که بر روی سری حرفه‌ای ProBook 450 قرار دارد. کلیدها دارای ابعاد می باشد انداردی هستند، فاصله‌ی بین آن‌ها زیاد می باشد و آستانه و عمق مناسبی دارند. تنها کلیدهای چهار جهت اصلی کوچک طراحی شده‌اند که ممکن می باشد برای درصدی از کاربران باعث ناامیدی گردد. به نسبت در وسط می باشد راحتگاه دست، تاچ پد بزرگ وسیله قرار دارد که دارای سطحی طرح دار با زبری بسیار کم و حساس می باشد که در کنار دو کلید مجزا و کاملا خوش ساختی که در پایین آن قرار دارند، تجربه‌ی کاری بسیار متناسب ی را برای کاربران به ارمغان می‌آورد. در قابل توجه ی کیبورد و در زیر صفحه‌ای شبکه‌ای مانند، دو اسپیکر ی می باشد ریو تعبیه شده‌اند که صدای رسا و شفافی را تولید می‌نمایند ولی بلندی صدای آن‌ها کم می باشد و صدای بیس نیز به نسبت وجود ندارد! بنابراین می باشد فاده از هدفون و یا اسپیکر های خارجی را به علاقه‌مندان دنیای فیلم و موسیقی، پیشنهاد می‌کنیم
در وسط می باشد راحتگاه دست، تاچ پد بزرگ وسیله تعبیه شده می باشد . این تاچ پد به تکنولوژی انحصاری و جدید کمپانی ایسوس یعنی Smart Gesture دارای شده می باشد که نه تنها فرمان‌های شما را دقیق‌تر و سریع‌تر از تاچ پدهای معمولی انجام می‌دهد، بلکه از یک سری فرمان لمسی جدید نیز پشتیبانی می‌کند. سطح تاچ پد بسیار صاف بوده و انگشتان دست به راحتی و روانی بر روی آن حرکت می‌کنند. اما از آنجایی که تاچ پد کاملا هم سطح می باشد راحتگاه دست می باشد و کلیدهای آن نیز به صورت یکپارچه تعبیه شده‌اند، ممکن می باشد کمی طول بکشد تا به کار کردن با تاچ پد بدون نگاه کردن به آن، عادت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *