اقتصادیSV-F1532LSGB لپ تاپ سونی

شاید در نگاه اول، این‌طور به نظر آید که تغییر خاصی بین MacBook Air های 2013 و 2012 وجود ندارد. اما واقعیت کاملا خلاف این تصور می باشد . درست می باشد که طراحی، ظاهر، بدنه، نمایشگر و درگاه های وسیله تغییری نداشته، اما تمامی قطعات داخلی با م dell های بهتر و بهینه‌تر تعویض گشته‌اند. قدرت پردازشی مک بوک های جدید، به خصوص در زمینه پردازش‌های پردازنده گرافیکی ی، یک جهش بزرگ داشته و حافظه داخلی نیز سریع‌تر شده می باشد . شارژدهی باتری جاییست که بیش‌ترین فرق را با م dell سال گذشته شاهد هستیم. MacBook Air های 2013 شارژدهی باتری فوق‌العاده‌ای دارند و می‌توان با یک‌بار اداپتور ، تا بیش از ده ساعت با آن‌ها در اینترنت گشت و گذار کرد!
در قابل توجه ی نمایشگر ، یک وب کم HD با قابلیت فیلم‌برداری 720p تعبیه شده می باشد که در شرایط نوری مناسب، می‌توان تماس‌های اینترنتی به نسبت ا متناسب ی با آن برقرار کرد.
م dell‌های 13.3 inch تنها 1.3 kg وزن داشته و م dell‌های 11.6 inch معا dell 1.1 kg می باشد . در مقایسه با سایر نوت بوک‌های 13.3 و 11.6 inch ، Aspire S7 مشابه پَرِ کاه می‌باشد! این آلترابوک‌ها به قدری سبک وزنند که ممکن می باشد هنگامی که آن‌ها را در دست می‌گیرید، حس متناسب ی به شما منتقل نشود و کمی طول خواهد کشید تا به کار کردن با نوت بوکی این چنین سبک وزن عادت کنید. نکته دیگر، لبه‌های کاملا تیز وسیله می باشد . درست می باشد که این لبه‌ها، ظاهری مدرن و شکیل را به Aspire S7 داده‌اند، ولی کمی از راحتی کار کردن و جابجایی وسیله ک می باشد ه‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *