انتخاب درست؟LG D325 L70 DUAL

Lenovo Essential G5045Essential G5045 نام خانواده‌ی این لپ تاپ ها سطح نسبتا متوسط و رده‌ی کاربری عمومی کمپانی lenovo در سال 2014 می‌باشد که ادامه‌ی راه سری‌های سال‌های گذشته یعنی G50 را می‌پیماید. این لپ‌تاپ‌ها از لحاظ ظاهری تغییرات زیادی به نسبت به م dell سال گذشته یعنی G580 داشته‌اند و تغییرات زیادی نیز در بخش قطعات داخلی وسیله اعمال شده می باشد . G5045 دقیقا همان G500 می باشد ولی به جای می باشد فاده از پردازنده‌های ساخت کمپانی Intel، از پردازنده‌های AMD می باشد فاده می‌کنند.
Desire 516 Dual کمپانی «اچ‌تی‌سی» (HTC) در سال 2010 با ساخت‌ سومین گوشی آندروید ی‌اش ‌که «دیزایر» (Desire) نام داشت، رسما تولید گوشی‌های‌ این ‌سری را شروع کرد. این سری که اولین گوشی‌اش در سال 2010 عرضه شده بود هم‌چنان به کار خود ادامه می‌دهد. بروزترین گوشی این سری هم که همین چند وقت‌ پیش معرفی شد، «دیزایر 7088» ‌نام دارد. با این‌که HTC با این سری شروع خوبی داشت، اما به‌مرور روندی رو به رکود را تجربه کرد. می‌پرسید چرا؟ چون در ابتدا ورود برترین ها به سطح بازار گوشی‌های گوشی همراه هوشمند، برترین ها HTC عنوان دیزایر را یدک می‌کشیدند؛ اما حالا فقط گوشی‌های میان‌رده‌ی ‌این کمپانی نام دیزایر را به‌همراه‌ خود دارند. اولین گوشی سری دیزایر را می‌توان یکی از برترین گوشی‌های HTC در سال 2010 معرفی کرد؛ اما با تولید سری «وان» (ONE) HTC نام‌گذاری برترین ها ‌اش را از دیزایر به وان تغییر داد. در سال‌های اخیر گوشی‌های میان‌رده‌ی زیادی با نوع مدل ‌های مختلف در سری دیزایر تولید شده‌اند. ‌دیزایر از قدیمی‌ترین سری‌های گوشی آندروید ی است که بعد از گذشت نزدیک به پنج سال هنوز هم به حضورش در سطح بازار گوشی‌های گوشی همراه هوشمند ادامه داده است.
وظیفه انجام محاسبات پردازنده گرافیکی ی نیز بر عهده کارت‌های پردازنده گرافیکی ی جدید NVIDIA GeForce GT 840M می باشد که قدرت آن به نسبت 30 درصد بیشتر از GT 740M می‌باشد که در م dell سال گذشته می باشد فاده شده بود. GT 840M از کارت‌های پردازنده گرافیکی ی رده‌ قابل توجه محسوب می‌شود و حتی می‌توانند جدیدترین گیم ‌های رایانه شخصی ی را نیز به راحتی اجرا نمایند. بنابراین، اگر این لپ تاپ ها گران‌ نرخ مخصوص گیم را کنار گذارید، سری N550 از لحاظ عملکرد سخت‌افزاری، جزو قوی‌ترین این لپ تاپ ها موجود در بازار محسوب می‌گردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *