بررسی مدل Asus X550CC لپ تاپ ایسوس

مطمئن از بدنه‌ای که 4 سال از تاریخ طراحیش می‌گذرد، کمپانی apple اوایل بهار 93 و بدون برگزاری هیچ‌گونه مراسم خاصی، سری جدید این لپ تاپ ها MacBook Air را با همان ظاهر م dell‌های سال گذشته معرفی نمود. اما این موضوع فقط مربوط به ظاهر وسیله نمی‌باشد و داخل سری جدید MacBook Air هم، به جز ارتقایی ناچیز در مورد پردازنده‌ی مرکزی، دستخوش تغییر خاصی نشده می باشد . مشابه سال‌های گذشته، سری جدید MacBook Air نیز در دو م dell 11 و 13 inch تولید و عرضه گشته‌اند. با ورود این لپ‌تاپ‌ها به بازار ایران، فرصتی یافتیم تا به نقد و بررسی آن‌ها بپردازیم.
Nexus One سبک‌تر و باریک‌تربا نگاهی کوتاه به ظاهر Nexus one آگاه بسیاری از خصوصیات آن خواهیم شد. اول آگاه شباهت زیاد آن به Apple iPhone می‌شویم. این گوشی از نظر قطر باریک‌تر از Apple iPhone می‌باشد که 12.3mm قطر دارد. ابعاد این گوشی 119 x 59.8 x 11.5 mm می‌باشد و به عنوان یک گوشی با ال سی دی لمسی هیچ صفحه کلید فیزیکی بر روی آن مشاهده نمی‌کنید. از نظر وزن نیز 5 گرم از iPhone سبک‌تر است. وزن Nexus one در حدود 130 گرم است و به‌راحتی در جیب شما جای می‌گیرد و حمل و نقل آن را بسیار آسان و راحت می‌سازد. ماده بدنه‌ی Nexus One از تفلون است (بدنه با Teflon™ اندود شده) شما در هنگام خریدن گوشی در جعبه‌ی آن وسایل و متعلقات بسیار خوبی چون هدست با میکروفون، شارژر USB، باتری و یک کارت حافظه‌ی MicroSD با ظرفیت 4 gb خواهید یافت.
وک‌های ASUS K، در هر اندازه ی که باشند، نوت‌بوک هایی مناسب برای انجام وظیفه به عنوان یک مرکز مالتی مدیا هستند. به خصوص اینکه؛ از نمایشگرهای LED با دارای کیفیت بسیار قابل توجه بهره می‌برند. تمام م dell‌های 14.0 و 15.6 inch دارای به نمایشگرهای با رزولوشن 1366×768 پیکسل بوده و م dell های 17.3 inch از صفحه ی نمایش با دقت 1600×900 بهره می برند. در کل دارای کیفیت نمایشگرها به نسبت به رده‌ای که نوت‌بوک‌ها در آن قرار دارند بسیار عالیست. رنگ‌های تولید شده بسیار زنده و طبیعی بوده و روشنایی نمایشگر بسیار متناسب می باشد . شاید تنها نقطه ضعف نمایشگر را بتوان زاویه‌ی دید عمودی محدود آن دانست به طوری که اگر کمی از قابل توجه یا پایین به صفحه نگاه کنید، افت قابل توجه ی در دارای کیفیت تصویر مشاهده خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *