بررسی مدل G900 – S5

نمایشگر 15.6 inch این لپ‌تاپ‌ها از رزلوشن واید 1366×768 می باشد فاده می‌کند. روشنایی نمایشگر بسیار متناسب بوده و از زاویه دید قابل توجه یی برخوردار می باشد . شاید تنها ایرادی که به توان به نمایشگر این وسیله گرفت، براق بودن آن می باشد که البته با نرخ ی که این لپ‌تاپ‌ها دارند، انتظار داشتن نمایشگر مات خیلی نطقی نیست.از لحاظ تنوع درگاه ‌ها و وودی‌ها، سری B، بسیار کامل می باشد . علاوه بر سه درگاه USB 2.0، یک درگاه ترکیبی eSATA و USB هم وجود دارد که به کمک آن می‌توانید هاردهای SATA را با سرعتی قابل توجه و به راحتی به لپ‌تاپ خود متصل کنید. به علاوه خروجی می باشد اندارد VGA، یک درگاه HDMI نیز برای وصل کردن لپ‌تاپ به سینمای خانگی و تلویزیون‌های بزرگ Hi-Def وجود دارد.
این عدد بسیار عظیم ی است. در طور صحت آن، می توان گفت حداقل ۲۰ درصد کل کاربران این پلتفرم در چین هستند. حتما با وجود تعداد بسیار زیاد کاربران آندروید در چین، رشد تعداد کاربران آن نسبت به بازه زمانی مشابه در سال گذشته ۱۳ درصد تنزل داشته، اما در در قیاس با سه ماهه دوم ۲۰۱۳، رشد عرضه و تعداد کاربران، در صحبت اینتل از “رایانش مبتنی بر ادراک” تازگی ندارد. پیش از این نیز در مورد بلندپروازی های اینتل برای ورود به این عرصه برای شما ثبت بودیم. شواهد حکایت از آن دارد این غول دنیای چیپ های کامپیوتری بر روی نوعی تکنولوژی کار می کند که می تواند احساسات و زبان بدن شما را بفهمد.
در مورد صفحه کلید باید بگوییم که همه چیز خوب است. صفحه کلید به دلیل اینکه از نوع با کلیدهای جزیره ای می‌باشد کار کردن با آن بسیار راحت، ظریف و سریع است. با این حال کلیدهای زیادی بر روی شاسی قرار گرفته‌اند و کمبود جا مشاهده ن میگردد . هر کلید را که می فشاریم بازخورد بسیار خوب و مشخصی به ما می‌دهد. این صفحه کلید دارای کلیدهای جهت دار، کلید .com برای وارد کردن آدرس سایت و کلید Facebook هم می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *