بررسی مدل HP 2000 لپ تاپ اچ پی

یکی از ویژگی‌هایی که One Max را نسبت به دیگر رقبا متمایز می‌کند، استفاده از دو بلندگوی Boom Sound است که در بالا و پایین صفحه نمایش تعبیه شده است. متأسفانه hTC شراکت خود را با Beats Audio به پایان رسانده است. بنابراین بر خلاف One و One mini بلندگوهای One Max از سیستم Beats بهره نمی‌برد. در واقع این هندست فقط متکی به نرم افز ار صدای خود hTC است که کیفیت خوبی دارد و خروجی هدفون این تبلت زنده و رساست.
بخش مهندسی مکانیک این دانشگاه، دستگاهی ساخته که دارو را از طریق جت به درون بافت تزریق می کند و نیازی به استفاده از سوزن نیست. این دستگاه با استفاده از فشار، تزریق را انجام می دهد و از آنجایی که قطر مورد نیاز برای تزریق بسیار کمتر از سوزن و در واقع به اندازه نیش یک پشه است، شما چیزی احساس نمی کنید.
امل‌ترین بسته موجود در بازار! این بهترین جمله ایست که می‌توان در وصف این لپ تاپ ها مالتی مدیای N550 گفت. این لپ‌تاپ‌ها همه چیز تمامند و به نسبت نقطه‌ضعف خاصی ندارند. صفحه‌نمایش عالی، اسپیکر های بی‌نظیر، عملکرد سخت‌افزاری و سیستم خنک‌کننده بسیار متناسب و شارژدهی زیاد باتری، N550 را به یکی از بهترین، به‌صرفه‌ترین و کامل‌ترین این لپ تاپ ها تولید شده تا به این تاریخ تبدیل کرده می باشد مشابه سنت هر سال، کمپانی تایوانی خوش‌نام و معتبر ایسوس، اوایل سال 2014 میلادی، سری جدید نوت‌بوک‌های رده‌ی کاربری عمومی K را معرفی نمود. نوت‌بوک‌هایی با تنوع سخت‌افزاری قابل توجه و قابلیت ات فراوان که در آن‌ها، بیش از هر چیز، به ارزش خرید محصول توجه شده می باشد . سری K جدید در دو م dell 14 و 15 inch عرضه شده‌اند و ایسوس عرضه‌ی م dell‌های 17 inch را متوقف کرد. با همان نگاه اول به این سری، می‌توانید به مهم‌ترین تغییر ایجاد شده در آن‌ها به نسبت به م dell‌های سال گذشته، یعنی طراحی و ظاهر وسیله ، پی ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *