بررسی مدل HUAWEI Honor 6 H60

نیازمند تذکر می باشد که در امتحان ‌های انجام شده، عملکرد سخت‌افزاری این نوت‌بوک‌ها تحت سیستم‌عامل OS X تا 20% سریع‌تر از ویندوز 8.1 نسخه‌ی 64 بیت بود. عملکرد سیستم خنک‌کننده ضعیف‌تر و مصرف باتری نیز به طرز قابل توجه ی افزایش می‌یابد. بنابراین تنها تحت شرایط خاص به سراغ ویندوز بروید و بهتر می باشد که همیشه از سیستم‌عامل انحصاری کمپانی apple بر روی مک‌بوک پرو خود می باشد فاده کنید.
بخش دیگری از بهبود در عملکرد باتری این گوشی مربوط به مکالمه با شبکه‌ی 3G می‌باشد. در طی این آزمایش گوشی M8، شش ساعت بیشتر نسبت به One قدیمی شارژ دوام خواهد آورد. همچنین این دو پرچم‌دار نو و قدیم کمپانی hTC در بخش‌های وب گردی و پخش فیلم تنها با هم در حدود 30 ظریف ه اختلاف دارند که می‌توان گفت که شبیه به هم عمل می‌کنند. یکی از فرم لیت‌های اضافه شده به M8 که سبب بهبود عملکرد باتری آن شده، حالت Extreme Power Saving است که به وسیله‌ی آن قادر خواهید بود تا تنها به ویژگی‌ها و برنامه های اصلی و اساسی دسترسی داشته باشید (مانند پیغام، تماس، ایمیل و ماشین حساب). این امکان تقریباً شبیه حالتی است که در Samsung Galaxy S5 وجود دارد. همچنین کمپانی hTC در مورد این مد به کار رفته در M8 ادعا کرده است که با وجود تنها 5 درصد از شارژ گوشی، قادر خواهید بود تا 15 ساعت از گوشی خود استفاده کنید.
کیبورد می باشد فاده شده بر روی سری B کیبورد فوق‌العاده متناسب ی می باشد . تایپ کردن با کلیدها بسیار لذت بخش می باشد . در حقیقت دارای کیفیت کیبورد سری B با سری گران نرخ Thinkpad برابری می‌کند. به علاوه کیبورد این لپ‌تاپ دارای قسمت عددی (ماشین حساب) نیز هست که برای کسانی که زیاد با اعداد و ارقام کار می‌کنند بسیار مفید می باشد .تاچ پد نیز از دارای کیفیت بسیار قابل توجه یی برخوردار می باشد . حساسیت آن بسیار قابل توجه بوده و به کوچک‌ترین اشاره‌ای واکنش نشان می‌دهد. همچنین دو کلید بزرگ موجود بر روی تاچ پد سرعت پاسخ دهی بسیار قابل توجه یی داشته و صدای زیادی تولید نمی‌کنند و در مجموع کار کردن با آن‌ها تجربه خیلی متناسب ی می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *