بررسی HUAWEI P7 mini

ش از اینکه وارد مسائل تکنیکی بشویم، بهتر می باشد که نگاهی به طراحی و زیبایی شناسی این نوت‌بوک بیندازیم. از نگاه نخست، معلوم می باشد که N43SM نوت‌بوکی زیب می باشد که asus به طراحی آن اهمیت زیادی داده می باشد . طراحی این نوت‌بوک کاملا زیبا و جذاب می‌باشد. قسمت پشت نمایشگر از جنس آلومینیوم خش‌دار و به رنگ نقره‌ای تولید شده و دیگر قسمت‌ها‌ی بدنه نیز ترکیب رنگی زیبایی از سایه‌ها‌ی مشکی دارند. این در حالی می باشد که قسمت می باشد راحت مچ نیز از فلز برس شده، یا همان فلز خش‌دار تولید شده می باشد . بدنه به طرز عجیبی اثر انگشت را به خود جذب نمی‌کند و این مسئله بسیار متناسب می باشد چرا که کمتر احتیاج به تمیز کردن بدنه‌ی نوت‌بوک پیدا می‌کنید.
سبک‌تر و باریک‌تر می باشد . این لپ‌تاپ نزدیک به 2 kg وزن داشته و تنها 20 میلی‌متر ضخامت دارد. به همین dellیل، حمل‌ونقل و جابجایی آن بسیار راحت می باشد Acer با قرار دادن درگاه دوست‌داشتنی USB 3.0 بر روی V5-573G، یک مزیت برای آن به وجود آورده می باشد . البته تنها یک درگاه USB 3.0 بر روی این لپ‌تاپ قرار دارد و درگاه ‌های USB دیگر آن همگی از نوع USB 2.0 می‌باشند. از سایر درگاه ‌های موجود بر روی V5-573G، می‌توان به یک کارت‌خوان، درگاه شبکه‌ی RJ-45، خروجی تصویری HDMI و درگاه Acer Converter اشاره کرد که مورد آخری، درگاه انحصاری مخصوص خود کمپانی acer بوده و به کمک آن می‌توان لوازم متعددی مانند مانیتور را به وسیله متصل نمود. نیازمند تذکر می باشد که به جز دو درگاه USB 2.0 و کارت‌خوان، تمامی درگاه ‌ها و اتصالات این لپ‌تاپ بر روی لبه‌ی پشتی آن تعبیه شده‌اند.
به هر طور همان‌ طور که گفتیم، XL نیز با چند نقطه‌ی قوت و ضعف همراه است. حتما این سوالات برای یک کاربر آندروید پیش خواهد آمد که چرا بر روی این گوشی از پردازنده‌ی دو هسته ای استفاده نشده؟ یا اینکه چرا از کارت حافظه‌ی خارجی پشتیبانی نمی‌کند؟ و یا اینکه چرا ال سی دی رزولوشن بالاتری ندارد؟ یا چرا از حافظه‌ی رم بیشتری استفاده نشده؟ به نظر می‌رسد که از نظر این ویژگی‌ها، XL خیلی شبیه به Titan ساخته شده باشد. با این حال، XL یک گوشی هوشمند با ال سی دی بسیار عظیم و کاملا شایسته بروزر ی و تماشای ویدیو می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *