برگزیدهEssential B490 لپ تاپ لنوو

کیبورد هرچند که از نوع مدرن تر Chiclet با کلیدهای جدا از هم جزیره‌ای نیست، ولی عملکرد بسیار متناسب ی دارد. صفحه کلیدهای Chiclet را از این نظر بیشتر دوست داریم چرا که کلیدها فاصله‌ی بیشتری از یکدیگر دارند و عمل تایپ کردن آسان تر می‌شود. با این حال کیبورد ASUS A نیز کاملا دوست داشتنی می باشد . شاسی آن در هیچ جا تحت فشار خم نمی‌شود و خود کلیدها نیز آستانه و عمق عملکرد متناسب ی دارند. تاچ پد نیز چندان بزرگ نیست، ولی حساس تولید شده می باشد . این تاچ پد از نوع مولتی تاچ می‌باشد و عملکردی کاملا می باشد اندارد و صحیح را از خود به نمایش می‌گذارد. در این جا نیز شاهد یک تکنولوژی جدید به نام Palm Proof هستیم. بدین ترتیب که اگر در حال تایپ کردن در یک وسیله‌ی نقلیه باشید، ممکن می باشد در اثر تکان‌ها قسمت پایین کف دست شما مرتبا به تاچ پد برخورد کند و عمل کلیک انجام شود. در بیشتر نوت بوک‌ها این مسئله با خاموش کردن موقتی تاچ پد حل می‌شود. اما ASUS راه حل جدیدی را اندیشیده می باشد . به طوری که با می باشد فاده از تکنولوژی نوین، این تاچ پد توانایی تشخیص بین ضربات انگشت برای کلیک و ضربات انتهای کف دست را دارد تا به ضربات انتهای کف دست ترتیب اثر ندهد.
شبکه بر اساس تکنولوژی پاورلاین دارای کاربری های بسیار متنوعی است. از یک سرویس ساده مانند به اشتراک گذاری اینترنت در درون ساختمان بین سیستمهای مختلف، تا به اشتراک گذاری سریع و آسان محتویات دیجیتال ما بین کامپیوترها و تجهیزاتی مانند: تلوزیونهای تحت شبکه، دستگاههای پلی استیشن، دور بین های مدار بسته، سوییچ اول ین شایعات در مورد تبلت آمازون حدود ۶ ماه پیش بر سر زبان ها افتاد و ماه گذشته دانستیم که باید منتظر یک تبلت ۷ اینچی از سوی این کمپانی باشیم. حالا آمازون در یک کنفرانس خبری رسما از تبلت اش پرده برداری کرد. محصولی که قرار است آتش آمازون برای سوزاندن دیگر رقیب ها به حساب بیاید و Amazon
کاوشگر مریخ چین با نام نوامبر ۲۰۱۱ سوار بر سفینه فضایی روسیه سفر خود را آغاز کرد. اما متاسفانه نتوانست مدار زمین را ترک کند. سفینه فضایی در جو زمین متلاشی شد و تکه پاره های آن به درون اقیانوس آرام ریختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *