بهترین از دید کاربرانhtc one 64

K551LN یک نوت‌بوک رده‌ی کاربری عمومی سطح بال می باشد و به لطف قدرت پردازشی قابل توجه ، درگاه ‌ها و اتصالات کامل، بدنه‌ی باریک، سبک، خوش‌ساخت و با دارای کیفیت و کیبورد و تاچ پد حرفه‌ای، می‌تواند به نسبت نیاز هر نوع کاربری را پوشش دهد. اگر ایسوس، دقت صفحه‌نمایش این م dell را به Full HD ارتقا داده بود، به جرات می‌توانست به عنوان یکی از برترین نوت‌بوک‌های رده کاربری عمومی شناخته شود ولی به هر صورت، دقت صفحه‌نمایش، فدای ارزش خرید وسیله شده می باشد . پس اگر به دنبال یک نوت‌بوک همه‌فن‌حریف هستید، حتما سری جدید ASUS K را جزو گزینه ‌های خود قرار دهید.
اینتل این پادشاه دنیای پی سی ها، همیشه در ر فرم ت ها اول نبوده. به طور مثال این کمپانی کمی دیرتر از رقبا به سطح بازار داغ گوشی های هوشمند و تبلت ها وارد شد. اما گویا این بار اینتل قصد ندارد از قافله عقب بیافتد. این کمپانی برای متقاعد کردن سازندگان دستگاه های همراه در استفاده از چیپ های اش، مدتی است که به یک حوزه نو وارد
عملکرد خوب می‌خواهید تفاوت عملکردی بین Incredible S و Incredible را بدانید؟ از نظر کلی بنچ مارک‌ها باید گفت که عملکرد نوع مدل نو 15% بالاتر از نوع مدل پیشین می‌باشد. حتما این عدد گویای همه چیز نیست. Incredible S مجهز به سیستم عامل Android 2.2 (Froyo) با واسط کاربری همیشگی HTC Sense می‌باشد. چیزی که درباره ی آن خیلی دوست داریم پاسخگو بودن و شتاب آن است. حتما احتمالا هن قدمی ‌که نرم افز ار این گوشی را نصب می‌کردند نسخه ی 2.3 سیستم عامل یعنی Gingerbread هنوز اول کار خود بوده است. این را هم در نظر داشته باشید که در حال حاضر نسخه ی 3.0 سیستم عامل‌ آندروید یا همان Honeycomb در سطح بازار وجود دارد. به هر طور شما به راحتی می‌توانید سیستم عامل را آپگرید کنید. در کل از عملکرد سریع آن کاملا راضی هستیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *