جدیدترین تولیدAspire E1-571-i5 لپ تاپ ایسر

یکی از خوبی های جولا فون، توانمندی آن برای اجرای apple یکیشن های آندروید ی است و حتما این بدون دسترسی به عرضه گاه گوگل پلی با سختی هایی همراه است و نمی شود زیاد هم به اجرای بی نقص چنین اپهایی دل بست.آيا جولا شانسی برای موفقیت دارد؟ واقعیت این است که تحقیق کنندگان زود هنگام این گوشی می گویند تجربه کار با آن از پایداری شایسته ی برخوردار نیست و بارها کرش و لگ در آن مشاهده شده. حتما تیم توسعه جولا می خواهد با تلاش زیاد میگو را زنده نگه دارد و فقط گذشت زمان است که ثمره تلاش آنها را نشان می دهد.
امکانات سرگرمی، صوتی و تصویریگوشی HTC Desire امکانات خوبی را برای بازی کردن در اختیار کاربر قرار می‌دهد. کاربر می‌تواند بازی‌ها را به طور مستقیم از روی شبکه دانلود کند. کاربر همچنین می‌تواند به راحتی به گیرنده‌ی رادیو FM به همراه RDS و پخش کننده‌ی درون ی موسیقی دسترسی یافتن کند. فرمت‌های ویدیویی فرم ل پشتیبانی توسط Desire نیز شامل MPEG4, 3GP, 3G2 و WMV می‌شوند. فرمت‌های پشتیبانی شده توسط پخش کننده‌ی موسیقی نیز شامل MP3, WAV, MIDI, AAC, OGG و WMA می‌شوند. دور بین 5 مگاپیکسلی آن نیز دارای امکان فوکوس خودکار می‌باشد. فن‌آوری تشخیص چهره و Geo-Tagging نیز جزو دیگر امکانات این گوشی می‌باشند. فن‌آوری Geo-Tagging که با کمک دستگاه GPS عمل می‌کند برای ثبت موقعیت جغرافیایی و دیگر پارامترها بر روی هر تصویر گرفته شده است.
در M8 شما می‌توانید از 6 صفحه درhomesreen استفاده کنید و ویجت ها و میانبرهای مورد علاقه‌ی خود را در این 6 صفحه قرار دهید. اما از این 6 صفحه تنها 5 صفحه از آن فرم ل استفاده است چرا که صفحه‌ی آخرین آن از سمت چپ برای ویجت BlinkFeed در نظر گرفته شده است. اما با توجه به توضیحاتی که در بالا اشاره شد، می‌توانید با پاک کردن این ویجت، از هر 6 صفحه‌ی موجود در این گوشی استفاده‌ی کامل ببر ید. hTC در پرچم‌دار نو خود چهره‌ی قسمت تغییر برنامه‌ها (Task switching) را دگرگون کرده است. برنامه های اخیرا اجرا شده با دکمه‌ی لمسی موجود بر روی نمایشگر فعال میگردد . این دکمه در سمت راست نمایشگر قرار دارد و با لمس آن می‌توانید به لیستی از برنامه ما و بازی‌هایی که اخیرا ن‌ها را اجرا کرده‌اید، دسترسی یافتن کنید. تعداد این برنامه های به نمایش در آمده کمی کم به نظر می‌رسد و تنها 9 برنامه را نمایش می‌دهد و همچنین می‌توانید با سوایپ هر برنامه به سمت بالا، آن برنامه را از این لیست خارج نمایید مانند گذشته کمپانی hTC در رابط کاربری خود، حالت مخصوص رانندگی را قرار داده است. در این حالت و در حین رانندگی می‌توانید تنها به یکسری برنامه های ضروری دسترسی داشته باشید؛ و از این میان می‌توان به تماس، پیغام، موزیک پلیر، Navigation و دستورات صوتی اشاره کرد که در ابعادی عظیم طراحی شده‌اند. در بالای همه‌ی این دسترسی‌ها، ساعت و وضعیت آب و هوایی قرار دارند. hTC One M8 دارای یک حالت محدودکننده برای فرزند ان می‌باشد که آن‌ها را از دسترسی به برنامه‌هایی که پیشا شما تعیین کردید، محدود خواهد کرد و تنها می‌توانند به برنامه‌هایی که شما اجازه داده‌اید، دسترسی داشته باشند. Zoe یکی دیگر از برنامه های مفید و کاربردی در hTC M8، برنامه‌ی Zoe می‌باشد. برای استفاده از این برنامه، می‌بایست در ابتدا یک حساب کاربری hTC بسازید و بعد از این می‌توانید برای ورود به آن، از همان حساب استفاده کنید. به محض ورود به Zoe، به طور خودکار تمام تصویر ‌ها و ویدئوهای شما به این برنامه انتقال داده می‌شوند. درست کردن یک Zoe کار بسیار راحتیست. تنها باید از میان تصویر ‌های خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید و آن را به طور ی که خودتان مایل هستید، باز چینی و ویرایش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *