جدیدترین تولیدLifeBook AH532-G لپ تاپ فوجیتسو

این روز های توجه بسیاری از سازندگان ربات های مدرن روی ساخت دستگاه هایی است که دارای پا هستند. چرا که آنها می گوید ماشین های دارای پا نسبت به ربات های مدرن ی چرخ دار بهتر عمل می کنند و این فرم لیت را دارند که در شرایط ناهموار محیطی حرکت کنند. این ربات حشره نما هم به خوبی این موضوع را نشان می دهد. قاعدتا هیچ رباتی با
اما به قابلیت hardware ی و قدرت hardware ی می‌رسیم. نوت بوک ‌های Asus K عمدتا دارای به پردازنده‌های AMD Brazos و AMD Sabine می‌باشند. این‌ها همگی پردازنده هایی دو سلولی می‌باشند و از نسخه‌های کم مصرف تا نسخه‌های پر مصرف و پر توان دارند. اما کانفیگ هایی با پردازنده‌های Corei کمپانی intel که پردازنده هایی دو سلولی و چهار سلولی هستند هم می‌توان یافت. اگر به دنبال اجرای وظایف ساده تر با نوت بوک خود هستید، می‌توانید پردازنده‌های ضعیف تر با سرعت کمتر را گزینه کنید، ولی اگر به دنبال اجرای وظایف سنگین هستید، پردازنده‌های قدرتمندتر را گزینه نمایید. به هر صورت ویژگی خود نوت بوک‌های سری کاربری عام همین تنوع کانفیگی می باشد .
سیستم خنک کننده Z400، احساس دوگانه‌ای را در ما ایجاد کرد. از طرفی صدای فن‌های خنک کننده کم بوده و حتی هنگام انجام محاسبات سنگین نیز، صدای آزار دهنده‌ای تولید نمی‌کنند. اما از طرف دیگر، دمای قسمت‌های مختلف بدنه، مخصوصا بخش سمت چپی کیبورد و می باشد راحتگاه دست، گرم می‌شود به طوری که اگر در حال انجام محاسبات سنگین (مانند اجرای گیم ‌های رایانه شخصی ی) باشید، این افزایش دما کمی آزار دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *