جدیدترین تولیدPavilion 15-N015 SE لپ تاپ اچ پی

پورت MicroUSB هم مثل همیشه و طبق عادت بسیاری از سازندگان گوشی‌ در دیزایر 510 هم در گوشه ‌ی پایینی قرار دارد. مواردی که نمای اصلی گوشی را تشکیل می‌دهند، نمایشگر 4.7 اینچی و در بالای آن بلندگو مکالمه و در کنار آن به ترتیب حس‌گرهای نور، نزدیکی و همچنین دور بین دوم؛ میکروفون مکالمه هم به تنهایی در زیر این نمایشگر هستند. در قسمت بالا و وسطی فرم پشتی گوشی هم دور بین اصلی با حسگر 5 مگاپیکسلی قرار دارد و خبری از فلش برای این دور بین نیست.
شاید بتوان گفت که دیگر عمر نت‌بوک ها به پایان رسیده ولی ایسوس با تولید م dell X101CH نشان داد که هنوز هم این رایانه شخصی های کوچک و دوست داشتنی، ارزش خرید قابل توجه یی دارند. حال که این وسیله قدرت کافی برای پخش ویدئوهای Full HD 1080p را دارد، می‌توان از آن به عنوان جانشینی مناسب برای رایانه شخصی های بزرگ رومیزی یاد کرد. با وجود سیستم خنک کنندگی بی صدا، نمایشگر مات، طراحی شیک و جذاب، درگاه ‌های کافی و نرخ ی مناسب، می‌توانیم شارژدهی پایین باتری آن را فراموش کرده و Asus X101CH را به عنوان یکی از بهترین نت‌بوک های موجود در بازار به تمام کسانی که به دنبال یک رایانه شخصی کوچک و سبک برای جایگزینی رایانه شخصی رومیزی خود می‌گردند، پیشنهاد دهیم.
هن قدمی که از کیبرد گوشی هوشمندتان در آندروید یا آیفون استفاده می کنید با تایپ هر حرف، نرم افز ار کیبرد آن را به طور درشت شده نمایش می دهد. این روش اصلی apple کیشن جاسوس برای دزدی دیتا به حساب می آید. همین مورد است که سبب شده دقت تشخیص آن تا ۹۰ درصد هم باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *