خرید و فروش SV-F15328SAB لپ تاپ سونی

لید روشن/خاموش که طبق عادت HTC باز هم جای‌اش تغییر کرده و انگار قرار نیست مکان قرار گرفتن‌اش ثابت شود، بر روی گوشه ‌ی بالایی و سمت چپ گوشی تعبیه شده است. جک هدفون هم بر روی همین گوشه ‌ی بالایی گوشی قرار دارد. در گوشه ‌ی سمت چپ گوشی هم درگاه سیم‌کارت از نوع نانو سیم قرار گرفته است. در گوشه ‌ی سمت راست کلیدهای کنترل صدا به‌ طور به هم چسبیده قرار دارند و در بالای آن‌ها هم درگاه کانیست. نمایشگر 4.5 اینچی از نوع Super LCD 2 برای این گوشی در نظر گرفته شده است. این نمایشگر از محبوب‌ترین‌های طراحان HTC است و تقریبا هیچ سازنده ‌ی دیگری در حال حاضر از این نوع نمایشگر استفاده نمی‌کند. در بالای نمایشگر یکی از بلندگوها، بلندگو مکالمه و چراغ آگاه‌سازی در کنار هم و زیر فرم فلزی ی با منفذهای ریز، قرار گرفته‌اند.در سمت چپ این منفذها سنسورهای نور و نزدیکی و در سمت راست هم دور بین مکالمه‌ی تصویری با دقت 5 مگاپیکسل قرار گرفته‌اند. در پایین نمایشگر هم منفذهای ریز ‌ ظریف ا مشابه بالای نمایشگر وجود دارند و در زیر آن‌ها هم میکروفون اصلی و بلندگوی دوم تعبیه شده استاما نکته‌ی فرم ل توجه در وان مینی2 قسمت پشت گوشی است که از طراحی و ساخت خوبی برخوردار بوده و در عین زیبایی کیفیت ساخت بالایی هم ‌دارد. انحنای پشت گوشی به بهتر در دست گرفتن‌اش ‌کمک زیادی می‌کند؛ حتما در مورد دشواری ات‌اش هم پیش‌تر توضیح داده شده است. دو سر بالا و پایینی فرم فلزی ی پشت گوشی به‌وسیله‌ی پلاستیک از قسمت وسط جدا شده‌اند. در بالای قسمت میانی دور بین اصلی با دقت 13 مگاپیکسل و در سمت چپ آن هم به‌ترتیب فلش و میکروفون دوم قرار گرفته‌اند. در پشت گوشی به غیر از برند htc در وسط، مورد دیگری دیده ن میگردد .در مجموع کاربری و دسترسی به کلیدهای کنترلی وان مینی2 با یک دست ساده است و این مزیت بدون شک به لطف طراحی بی‌نقص طراحان HTC ‌بوده. به‌ طور کلی می‌توان گفت طراحی گوشی وان مینی2 کارآمد، ساده و زیباست.کوچک اما 4.5 اینچ
Acer م dell V5-573G را به کیبوردی جزیره‌ای با کلیدهای بزرگ و جدا از هم دارای کرده می باشد . بازخورد کلیدها مناسب بوده، فضای بین آن‌ها کافیست و آستانه و عمق رضایت‌بخشی دارند. در مجموع می‌توان گفت که تایپ کردن با کیبورد V5-573G تجربه‌ی لذت‌بخشی می باشد .
راحی و ساخت ممکن می باشد با دیدن ظاهر باریک S510p این سوال برای شما پیش آید که چرا این نوت‌بوک، یک آلترابوک به حساب نمی‌آید. dellیل آن این می باشد که S510p، تمامی پیش نیازی‌های یک آلترابوک را دارا نمی‌باشد. طبق شرایط تعیین شده توسط کمپانی intel ، ضخامت آلترابوک‌ها باید حدبیشتر 21 میلی‌متر باشد. اما S510p نزدیک به 25 میلی‌متر ضخامت دارد. برخلاف ظاهر وسیله که ممکن می باشد آلومینیومی به نظر برسد، بدنه S510p کاملا از پل می باشد یک تولید شده می باشد و محل می باشد راحت وسیله نیز که طرح آلومینیوم برس خورده را دارد، از همین جنس می باشد . خوشبختانه بیشتر قسمت‌های بدنه مانند قاب پشتی نمایشگر ، قسمت زیرین وسیله و محل می باشد راحت دست ها، دارای یک روکش مات بوده و به همین dellیل، کاربران S510p نگرانی خاصی از بابت تمیز نگه داشتن نوت‌بوک نخواهند داشت. تا حدودی دارای کیفیت ساخت این نوت‌بوک پایین‌تر از حد انتظار ما بود. پل می باشد یک به کار رفته در بدنه S510p دارای کیفیت متناسب ی ندارد اما هنگام کار کردن با این نوت‌بوک متوجه شدیم که بدنه از می باشد حکام قابل توجه یی برخوردار می باشد و نمی‌تواند به راحتی دچار خمش شود. نیازمند تذکر می باشد که به dellیل وزن بسیار پایین وسیله ، نمی‌توان آن را با یک دست باز کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *