رای کارشناس نسبت بهASUS G56JK لپ تاپ ایسوس

همان‌طور که گفتیم این نوت‌بوک در قابلیت hardware ی ی مختلفی دارای به پردازنده‌های Core i3، Core i5 و Core i7 کمپانی intel تولید شده می باشد . این پردازنده‌ها در حقیقت پردازنده‌هایی دو و چهار سلولی هستند که می‌توانند به کمک تکنولوژی Hyper-Threading، هسته‌های خود را به صورت مجازی دو برابر کرده و در کل به صورت 4 و 8 سلولی کار کنند. بدین صورت عمل مالتی تسکینگ یا چند وظیفه‌ای، بسیار روان صورت می‌گیرد. بعلاوه مزیت پردازنده‌ی Core i5 و Core i7 به نسبت به Core i3، در توانایی Turbo Boost آن ه می باشد . این عملکرد بدین صورت می باشد که پردازنده توانایی افزایش و کاهش فرکانس خود را دارد. به کمک این پردازنده‌های قدرتمند، انجام اعمال معمولی و روزانه چون بروزر ی و کار با برنامه‌هایی چون Microsoft Office و حتی Photoshop، بسیار سریع می باشد . بعلاوه قابلیت hardware ی یی که دارای کارت پردازنده گرافیکی ی مستقل هستند، مناسب انجام کارهای پردازنده گرافیکی ی سنگین‌تر و انجام گیم ‌های رایانه‌ای هم می‌باشند. در کل از نظر عملکرد و سطح قابلیت hardware ی ، G6 را می‌توان بسیار نزدیک به Dell Inspiron 15R دانست.
در نوت بوک را باز می کنیم. مسلما پس از باز شدن در نگاهمان به نخستین چیزی که می افتد صفحه ی کلید آن می باشد . باز هم هنر زیبایی شناسی در این جا نیز مشاهده می شود. هرچند که کلید ها به نسبت نزدیک به هم تولید شده اند و مشابه خیلی از م dell های VAIO از یکدیگر گسسته نیستند ولی کاملا می باشد اندارد هستند و اندازه ی بزرگی دارند. در پایین آن ها فضای بسیار مناسبی برای قرار دادن مچ ها وجود دارد. ماوس پد آن که در میانه قرار دارد باز هم مشکی نیست و به همان رنگ نقره ای فلزی تولید شده می باشد . دکمه های کلیک Right و Left بزرگ و متناسب ی را نیز دارد. در کمال تعجب می بینیم که همان طرح های زیبای گردابی این جا نیز ما را تعقیب کرده اند و بر روی جایگاه مچ دست و در سمت چپ ماوس پد نیز مشاهده می شوند. نمایشگر WXGA را نیز می بینیم که وب کم نیز در قابل توجه ی آن قرار دارد. هرچند که این وب کم توانایی عکاسی و ضبط ویدیو را دارا می باشد ولی برای ارتباط تصویری از طریق مسنجر تولید شده می باشد . بد نیست بدانیم که علاوه بر آن همه ورودی و خروجی DV6 دارای بلوتوث قدرتمندی نیز می باشد. با وجود Wi-Fi دیگر قابلیت ات ارتباطی آن کامل می شود ولی همچنان جای مودم خالیست…
مانند گذشته کمپانی hTC در رابط کاربری خود، حالت مخصوص رانندگی را قرار داده است. در این حالت و در حین رانندگی می‌توانید تنها به یکسری برنامه های ضروری دسترسی داشته باشید؛ و از این میان می‌توان به تماس، پیغام، موزیک پلیر، Navigation و دستورات صوتی اشاره کرد که در ابعادی عظیم طراحی شده‌اند. در بالای همه‌ی این دسترسی‌ها، ساعت و وضعیت آب و هوایی قرار دارند. C One M8 دارای یک حالت محدودکننده برای فرزند ان می‌باشد که آن‌ها را از دسترسی به برنامه‌هایی که پیشا شما تعیین کردید، محدود خواهد کرد و تنها می‌توانند به برنامه‌هایی که شما اجازه داده‌اید، دسترسی داشته باشند.Zoe یکی دیگر از برنامه های مفید و کاربردی در hTC M8، برنامه‌ی Zoe می‌باشد. رای استفاده از این برنامه، می‌بایست در ابتدا یک حساب کاربری hTC بسازید و بعد از این می‌توانید برای ورود به آن، از همان حساب استفاده کنید. به محض ورود به Zoe، به طور خودکار تمام تصویر ‌ها و ویدئوهای شما به این برنامه انتقال داده می‌شوند. درست کردن یک Zoe کار بسیار راحتیست. تنها باید از میان تصویر ‌های خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید و آن را به طور ی که خودتان مایل هستید، باز چینی و ویرایش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *