قیمت Pavilion 15-E052SE لپ تاپ اچ پی

iBookیکی از appleیکیشن هایی که متاسفانه در کشور ما کارایی ندارد iBook می باشد . با این نرم افزار شما قادر به خرید و دانلود تمامی کتاب‌هایی هستید که در سایت فروشگاه این کمپانی موجود می باشد . این appleیکیشن شما را قادر می‌سازد تا چندین کتاب را با هم باز نگاه دارید و حتی صفحه ای که در حال خواندن آن هستید را به خاطر می‌سپارد و برای دفعه بعدی که کتاب را باز می‌کنید می‌توانید ادامه آن را بخوانید. در فروشگاه این appleیکیشن بیش از دو میلیون کتاب آماده فروش هستند.
فعلا برای داشتن این HUD لازم است ۱۳۰۰ دلار هزینه اضافی علاوه بر قیمت خودرو بپردازید. اما کم کم و با فراگیر شدن این فناوری می توان امیدوار بود که آن را روی خودروهای دیگر هم ببینیم. هر چند نوع مدل های اولیه ای از آن همین الان هم به طور محدود در برخی اتومبیل ها به کار رفته است.
کیبورد کمی با کیبورد نوت‌بوک‌های گران‌ نرخ ‌تر HP فرق دارد. کلیدهای چهار جهت کمی کوچک شده‌اند و در قسمت قابل توجه ی صفحه کلید، کلیدهای مستقل کنترل مدیا دیده نمی‌شوند. کلیدها سطح مسطحی دارند و در قسمت پایین بزرگ‌تر هستند ولی در کل عملکرد خیلی متناسب ی دارند. با در نظر گرفتن نرخ کلی نوت‌بوک، از تجربه‌ای که در تایپ کردن با کیبورد داشتیم راضی هستیم. البته این کیبورد فاقد کیبورد عددی در قسمت سمت ر می باشد می‌باشد ولی در عوض فضا برای بزرگ‌تر تولید شدن کلیدها وجود داشته تا عمل تایپ کردن راحت‌تر و با اشتباه کمتری صورت بگیرد. برعکس کیبورد که عملکردی فقط قابل قبول داشت، تاچ‌پد عملکردی فراتر از حد انتظار و فوق‌العاده دارد. این بار با تاچ‌پدی با سطح بزرگ و پل می باشد یکی و جنسی الیاف مانند مواجه هستیم. در زیر آن دو کلید ر می باشد و چپ بزرگ قرار دارند که در حین کار کردن این تاچ‌پد، بسیار متناسب جواب می‌دهد و کلیدهای ر می باشد و چپ کلیک هم، عملکردی کاملا مستحکم و مثبت دارندایش و اسپیکر ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *