قیمت Pavilion 15-E068SE لپ تاپ اچ پی

گوشی HTC Touch2 یک گوشی ویندوز می‌باشد که بر اساس سیستم عامل ویندوز موبایل نسخه ی 6.5 کار می‌کند و دارای پردازنده ی MSM7225 528 MHz می‌باشد. این گوشی دارای GPS ، A-GPS و MIDP 2.0 جاوا است. این بسیار شایسته محیط کار می‌باشد چرا که قادر است که از Microsoft office همانند Power point، One Note ، PDF، EXCEL و WORD پشتیبانی کند. باتری که بر روی این گوشی موجود است یک استاندارد لیتیوم- یونی 1000 mAh می‌باشد که 500 ساعت زمان انتظار را در حالت 2G و 370 ساعت انتظار در حالت 3G را پشتیبانی کند. زمان مکالمه ی متوسط در حالت 2G، 7 ساعت و 30 ظریف ه می‌باشد و در حالت 3G ،6 ساعت و 10 است.
lenovo همراه سری Thinkpad Edge E520 یک باتری شش سلولی 48W عرضه کرده می باشد که بسته به نوع hardware داخلی، شارژدهی متناسب ی را ارائه می‌دهد. در امتحان بروزر ی اینترنت از طریق Wi-Fi و با روشنایی نسبتا متوسط نمایشگر ، این لپ‌تاپ توانست 5 ساعت و نیم، شارژدهی کند. این مقدار در امتحان تماشای ویدئو با حدبیشتر روشنایی نمایشگر به 4 ساعت و 45 دقیقه کاهش یافت. با وجود اینکه این مقدار شگفتی آفرین نیست ولی برای یک لپ‌تاپ در این بازه نرخ ی بسیار متناسب می باشد
همانطور که گفتیم ASUS A دارای کیفیت ساختی بسیار قابل توجه دارد. تمام قسمت پشتی درب، قسمت درونی و قسمت می باشد راحت مچ از فلز آلومینیوم تولید شده می باشد تا با اینکه لپ‌تاپی در سطح Consumer Level و رده‌ی کاربری عام می باشد ، دارای کیفیت ی قابل توجه تر از رقبای هم سطح خود را ارایه دهد. به هر صورت نمی‌توانیم خوشحالی خود را از این موضوع پنهان کنیم. به خصوص اینکه در قسمت می باشد راحت مچ و پشت درب، طراحی الگو داری نیز دارد تا با سطحی کاملا صیقلی مواجه نباشیم. ASUS A از یک تکنولوژی به نام Ice Cool یا “سرد یخی” بهره می‌برد که کمپانی تبلیغات زیادی را نیز بر روی آن انجام داده می باشد . بدین ترتیب که هیچ گاه و حتی در زمان می باشد فاده زیاد و می باشد رس شدید بر روی لپ‌تاپ نیز دمای قسمت می باشد راحت مچ و کیبورد قابل توجه نمی‌رود و همواره کاملا خنک می باشد . در حقیقت ASUS یک طراحی نوین را در این جا به کار برده که از بورد اصلی دو قسمتی می باشد فاده می‌کند و به کمک لوله‌ها و پنجره‌های تهویه گرمای تولید شده را خیلی سریع دفع می‌نماید. دمای کیبورد و قسمت می باشد راحت مچ همواره پایین تر از قسمت‌های دیگر بدنه می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *