معایب و محاسن مدلEee PC 1025C لپ تاپ مینی ایسوس

به نسبت در وسط می باشد راحتگاه دست، تاچ پد وسیله قرار دارد که سطح آن کمی پایین‌تر از سطح می باشد راحتگاه دست می باشد . این تاچ پد دارای کلیدهای مجزا نبوده و دو کلید آن به صورت همگن در تاچ پد تعبیه شده‌اند که عملکرد بسیار متناسب ی دارند. حساسیت و دقت تاچ پد عالیست و در ضمن از فرمان‌های چند لمسی (مالتی تاچ) نیز پشتیبانی می‌شود.
Z4070 از پردازنده پردازنده گرافیکی ی NVIDIA GeForce GT 840M می باشد فاده می‌کند که به نسبت به سری‌های قبلی از قدرت بیشتری برخوردار می باشد . این پردازنده که در مارس سال 2014 به بازار آمد سازگار با DirectX 11 می باشد و یکی از نخستین کارت‌های پردازنده گرافیکی ی مبتنی بر معماری جدید NVIDIA به نام Maxwell می باشد و دارای به رم DDR3 می‌باشد. با این پردازنده شما قابلیت اجرای گیم ‌های رایانه‌ای با پردازنده گرافیکی سنگین و یا ادیت فیلم و می باشد فاده از نرم‌افزارهای پردازنده گرافیکی ی را به راحتی خواهید داشت. به علاوه این لپ‌تاپ‌ها از تکنولوژی NVIDIA Optimus نیز بهره می‌برند که برای آن‌ها قابلیت سوییچ بین کارت پردازنده گرافیکی ی GeForce و cpu پردازنده گرافیکی ی آنبورد Intel HD 4600 را فراهم می‌کند. این امر باعث می‌شود تا هنگامی که وسیله در حال انجام محاسبات پردازنده گرافیکی ی سنگینی نیست، کارت پردازنده گرافیکی ی مجزا غیرفعال شده و مصرف انرژی وسیله تا حد زیادی کاهش یابد.
این گوشی ال سی دی ی 4.3 اینچی دارد و موتورولا می گوید باطری 2000MAh آن با استفاده های معمول، ۲۰ ساعت برایتان کار می کند. و نسبت به نوع مدل Razr M طول عمر بیشتری دارد. یک دور بین ۸ مگاپیکسلی هم روی آن قرار گرفته و سیستم عامل نیز آندروید 4.0 است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *