معایب و محاسن مدلNOKIA ASHA 205 Dual SIM

شیفتگان محصولات کمپانی apple بی‌صبرانه منتظر ورود نوت بوک جدید apple، یعنی MacBook Pro با نمایشگر Retina به بازارهای جهانی بودند. حالا دیگر انتظارها به سر رسید و نو عروس کمپانی apple با آرایشی زیباتر و البته با کمی رژیم لاغری، خود را در معرض نمایش گذاشته. کمپانی apple با تغییر سی می باشد خود در تولید نمایشگر نوت بوک هایش، انقلابی نو را در عرصه صنعت تولید نوت بوک به وجود آورد. فرق ی که MacBook Pro با نمایشگر Retina به نسبت به برادران بزرگ‌تر خود دارد، در ظاهر بیشتر از باطن آن می باشد . با این وجود تغییراتی که در این سری از MacBook ها به وجود آمده، مانند تمامی بروز رسانی های کمپانی apple، از روی فکر بوده و مطمئنا apple از این تغییرات، منظوری داشته می باشد . سری MacBook Pro Retina مانند قبل در دو م dell 15 و 13 inch تولید و عرضه شده و از لحاظ ظاهری، به غیر از اندازه های آن‌ها، این دو م dell هیچ فرق ی در ساختار و بدنه ندارند. بهتر می باشد در نقد و بررسی MacBook Pro Retina با ما در دیجی کالا همراه باشید تا به صورت مفصل درباره این محصول توضیح بدهیم.
اما تا این جا از عملکرد جی فلکس ال جی در شرایط عادی و روزمره و اتفاقاتی که برای موبایل هر کسی ممکن است رخ دهند، چیزی ندیده بودیم. در ویدیوی زیر، جی فلکس را در شرایط و اتفاقاتی مشاهده می کنید که برای تان آشنا هستند. فکر می کنید استقبال مردم از این فناوری باعث روی آوردن دیگر کمپانی ها به آن شود؟
پس از عرضه عمومی سهام شبکه اجتماعی ، به نظر می رسد که این کمپانی قصد دارد از هر فرصت و موقعیتی برای گسترش قلمرو امپرا طور ی خود استفاده کرده و به هیچ وجه زمان را از دست ندهد. بعد از خرید سرویس هدایای موبایلی Karma، عرضه apple یکیشن اختصاصی عکاسی و خرید میلیاردی اینستاگرام، اکنون حدس و گمان ها درباره قدم بعدی این غول شبکه های اجتماعی روز به روز داغ تر می شود. آخرین شایعه که از طرف Pocket Lint منتشر شده، حاکی از آن است که فیس بوک، به عنوان بخشی از برنامه خود برای ر فرم ت با گوگل، موزیلا و دیگر ماموت های اینترنت، سعی دارد بروزر اپرا را هم به دارایی های خود بیافزاید. یک منبع از درون کمپانی Opera Software ادعا کرده است که این کمپانی در حال تحقیق پیشنهادهای خرید مختلف ارائه شده است و همچنین موقتا برنامه استخدام خود را به حال تعلیق درآورده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *