معایب و محاسن F23 AFX/B لپ تاپ سونی

در هر دو صورت، کنتر می باشد و روشنایی نمایشگر بسیار متناسب و رنگ‌های تولید شده، کاملا زنده و طبیعی می‌باشند. زاویه دید در حالت افقی مناسب بوده ولی متاسفانه زاویه دید عمودی بسیار محدود می باشد . نقطه ضعف دیگر این نمایشگر ، براق بودن آن می باشد که باعث می‌شود تا نتوان به راحتی در محیط‌های خارجی و یا در زیر نور آفتاب با نوت‌بوک کار کرد.
در قلب این گوشی یک پردازنده‌ی QSD8250 1 GHzقرار دارد و به خوبی از پس اجرای بسیاری از برنامه های کاربردی چون استفاده از برنامه های گرافیکی 3D بر می آید. در گوشی های پیشین آندروید همواره شکایت از شتاب عملکرد پایین وجود داشته و گاهی اوقات کاربر مجبور می شده تا بعضی از برنامه های اصلی را از روی آن پاک کند.عمر باتریدر Nexus one کمی محدودیت در شارژدهی باتری مشاهده می شود. حتی موقعی که آن را با استانداردهای iPhone در قیاس می کنیم می بینیم که در سطح پایین تری قرار می گیرد. اگر در حال انجام بازی کمی سنگین با حداکثر نور تصویر و شارژ کامل باتری باشید، فقط یک ساعت و نیم می‌توانید به انجام بازی به طور متوالی ادامه بدهید. بنابراین برای افزایش عمر باتری باید تغییراتی در نرم‌افزار و سخت افز ار آن انجام بدهید. در اصل Nexus One باید توانایی شارژدهی به مدت 250 ساعت در حالت انتظار، 7 ساعت زمان مکالمه، 7 ساعت پخش ویدیو، 20 ساعت پخش موسیقی و 5 ساعت استفاده از اینترنت به طور 3G را داشته باشد. این گوشی مجهز به یک باتری لیتیوم-یونی 1400mAh می‌باشد که ظرفیت خوبی را ارایه می کند. ولی اگر به دنبال بازی کردن به مدت طولانی هستید بهتر است همواره شارژر را به همراه خود داشته باشید.
در کل همان‌طور که گفتیم HP Pavilion G6 هم یکی دیگر از سری نوت‌بوک‌های با نرخ مناسب HP در بازار می‌باشد. در هر صورت ظاهرا بازار بیشتر در دست نوت‌بوک‌های خوش نرخ و مناسبی چون HP G6, Dell 5110, Dell 5520 یا دیگر نوت‌بوک‌های مشابه می‌باشد. البته نباید از این نوت‌بوک‌ها انتظارهای زیادی به خصوص در دارای کیفیت ساخت بدنه‌ی فلزی چون این لپ تاپ ها گران‌ نرخ ‌تر مثل HP Envy یا HP DV6, HP DV3 را داشت. با این وجود، نوت‌بوک HP G6 به نسبت به نرخ ی که دارد، دارای بدنه‌ای پل می باشد یکی ولی با دارای کیفیت و قابلیت ات سخت‌افزاری بسیار عالی می‌باشد که می‌تواند نظر بیشتر کاربر ان در سطوح مختلف کاربری، از مبتدی تا حرفه‌ای را به خود جلب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *