معایب و محاسن NOKIA N8

HTC Desire SV دو سیم کارته است و سیم کارت‌های قرار گرفته بر روی این گوشی می‌توانند باند های مختلف مخابراتی را در شبکه های 2G و 3G پشتیبانی کنند.
HTC Desire VC قادر است فایل‌های صوتی را با فرمت های معروفی نظیر MP3، eAAC+، WMA، WAV پخش نماید و به دلیل بهره‌گیری از فناوری صوتی Beats Audio می‌توان کیفیت صدای خوبی را از آن توقع داشت. همچنین فایل‌های تصویری با فرمت هایی نظیر MP4،WMV ، AVI بر روی این گوشی فرم ل پخش هستند.
کیفیت تصویر ‌های گرفته شده با دور بین 4 التراپیکسلی این گوشی کاملا راضی کننده است. همچنین کیفیت تصویر ‌های این گوشی در شرایط نوری کافی و شایسته ، رشد فرم ل توجهی نسبت به One داشته است. ما شاهد بهترین تصویر ‌های گرفته شده با سنسور 4 التراپیکسلی در گوشی‌های hTC تا به حال بوده‌ایم. اما با این وجود M8 کار سختی برای ر فرم ت با سایر برترین ها امسال خواهد داشت. در قیاس کیفیت دور بین HTC One M8 (بالا) و آیفون 5s (پایین) hTC M8 می‌تواند تا ماکزیمم رزولوشن 1080p و با شتاب 30 فریم بر ثانیه برای شما تصویر برداری کند. یکی از ویژگی‌های کاربردی و مفید در تصویر برداری این گوشی، فوکوس خودکار آن می‌باشد. همچنین اگر در هر حال تصویر برداری از یک سوژه‌ی متحرک هستید، می‌توانید در طول تصویر برداری فوکوس را قفل نمایید و فوکوس را بر روی آن سوژه تنظیم نمایید که بسیار جالب است. فیلم‌های گرفته شده کاملاً شفاف و پر از جزییات بوده اما به دلیل نبود لرزش گیر اپتیکال دست، ممکن است حین تصویر برداری آگاه اندکی لرزش شوید. در انتها فرم لیت HDR برای دور بین این گوشی در نظر گرفته شده است. سخت افز ار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *