نظر کارشناسان درباره Aspire E1-571-i5 لپ تاپ ایسر

اما XL با دور بین 8 مگاپیکسلی Backside illuminated CMOS و لنز معادل 28 میلی متر با کمینه‌ی نسبت کانونی F/2.2 همراه شده است که بدین طور انتظار بسیار بالایی از کیفیت تصویر ‌های گرفته شده توسط آن به خصوص در شرایط نوری ضعیف داریم. همچنین این دور بین توانایی ضبط ویدیویی 720p HD را هم دارد. اما XL پس از XE دومین گوشی HTC است که با ویژگی Beats Audio و هدفون‌های iBeats همراه شده. پیش از این و در نقد و تحقیق که برای XE ثبت بودیم، درباره‌ی کارایی Beats Audio هم به تفصیل سخن گفته بودیم. بر روی XL از باتری لیتومی 1600 میلی آمپری استفاده شده است. در حالی است که از گوشی به این اندازه انتظار باتری دست کم 1730 میلی آمپری را داریم. همچنین به نظر می‌آید که به جای حافظه‌ی رم 768 مگابایتی بهتر بود از رم 1 gbی بر روی آن استفاده شود.
کیبورد هرچند که از نوع مدرن تر Chiclet با کلیدهای جدا از هم جزیره‌ای نیست، ولی عملکرد بسیار متناسب ی دارد. صفحه کلیدهای Chiclet را از این نظر بیشتر دوست داریم چرا که کلیدها فاصله‌ی بیشتری از یکدیگر دارند و عمل تایپ کردن آسان تر می‌شود. با این حال کیبورد Asus K نیز کاملا دوست داشتنی می باشد . شاسی آن در هیچ جا تحت فشار خم نمی‌شود و خود کلیدها نیز آستانه و عمق عملکرد متناسب ی دارند. تاچ پد نیز چندان بزرگ نیست، ولی حساس تولید شده می باشد . این تاچ پد از نوع مولتی تاچ می‌باشد و عملکردی کاملا می باشد اندارد و صحیح را از خود به نمایش می‌گذارد. در این جا نیز شاهد یک تکنولوژی جدید به نام Palm Proof هستیم. بدین ترتیب که اگر در حال تایپ کردن در یک وسیله‌ی نقلیه باشید، ممکن می باشد در اثر تکان‌ها قسمت پایین کف دست شما مرتبا به تاچ پد برخورد کند و عمل کلیک انجام شود. در بیشتر نوت بوک‌ها این مسئله با خاموش کردن موقتی تاچ پد حل می‌شود. اما Asus راه حل جدیدی را اندیشیده می باشد . به طوری که با می باشد فاده از تکنولوژی نوین، این تاچ پد توانایی تشخیص بین ضربات انگشت برای کلیک و ضربات انتهای کف دست را دارد تا به ضربات انتهای کف دست ترتیب اثر ندهد.
همان‌ طور که پیش‌تر صحبت کردیم HTC Desire VC هم مانند نوع مدل Desire V دو سیم کارته است. تنها تفاوت این نوع مدل با Desire V این است که Desire V از tri-band GSM بر روی سیم کارت دوم و Quad-band GSM/EDGE و Dual-band HSPA بر روی سیم کارت اول پشتیبانی می‌کند. در حالی که Desire VC فقط از CDMA/EVDO و همچنین Tri-band GSM پشتیبانی می‌نماید که حتما تفاوت مهمی است چرا که به علت همین تفاوت در واقع یکی از دو سیم کارت این گوشی در ایران فعال است چراکه تنها نسل نو سیم کارتها( نسلی که تنها توسط کمپانی رایتل ارائه میگردد) CDMA میباشد. پس اگر میخواهید از دو سیم کارت همزمان ساتفاده نمایید باید حتما یکی از آن دو سیم کارت از نوع CDMA باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *