نظر کارشناسان درباره VAIO E14117 لپ تاپ سونی

lenovo Yoga 2 دارای کیبورد جزیره ای AccuType و کلید هایی می باشد که به خاطر انحنای پایین کلید ها، به آنها کلید های خندان می گویند. فاصله میان کلید ها به متناسب ی رعایت شده اما کلیدهایی مثل Tab سمت ر می باشد ، Caps Lock، Backspace و کلید Shift سمت ر می باشد کوچکتر از حد انتظار می باشد و در زمان می باشد فاده از این کلید ها احتمال خطا می رود. اما با این حال کیبورد Yoga 2 از دارای کیفیت و طراحی و راحتی مناسبی بهره مند می باشد و در هنگام تایپ شما با درصد خطای کمی روبرو هستید. فرق ی که باعث رضایت و خشنودی کاربران Yoga 2 به نسبت به سری قبل از آن شده، نور پس زمینه کیبورد آن می باشد که زیبایی و کارایی این وسیله را دوچندان کرده. این کیبورد شامل کلید های انگلیسی و عربی می باشد . در هنگام می باشد فاده lenovo Yoga 2 در حالت تبلت، کیبورد آن کاملا به سمت پایین بر می گردد و تمامی کلید ها قفل می شوند و تنها توسط نمایشگر لمسی وسیله شما می توانید از آن می باشد فاده کنید و کیبورد مجازی آن فعال می شود. شاید می باشد فاده در این حالت برای بعضی کاربران خوشایند نباشد و از تماس کیبورد در پشت با زمین یا در حالت نشسته، بر روی پا احساس متناسب ی نداشته باشند. اگرچه این نکته نیازمند تذکر می باشد که وزن این وسیله برای می باشد فاده در حالت تبلت کمی زیاد می باشد .
Essential G5045 نام خانواده‌ی این لپ تاپ ها سطح نسبتا متوسط و رده‌ی کاربری عمومی کمپانی lenovo در سال 2014 می‌باشد که ادامه‌ی راه سری‌های سال‌های گذشته یعنی G50 را می‌پیماید. این لپ‌تاپ‌ها از لحاظ ظاهری تغییرات زیادی به نسبت به م dell سال گذشته یعنی G580 داشته‌اند و تغییرات زیادی نیز در بخش قطعات داخلی وسیله اعمال شده می باشد . G5045 دقیقا همان G500 می باشد ولی به جای می باشد فاده از پردازنده‌های ساخت کمپانی Intel، از پردازنده‌های AMD می باشد فاده می‌کنند.
صفحه نمایش 2.4 اینچی این گوشی یک صفحه نمایش رنگی از نوع TFT است که فرم لیت نمایش 256 هزار رنگ را داراست. این صفحه نمایش که تصویر ها را با رزولوشن 240×320 نمایش می‌دهد دارای تراکم پیکسلی 167ppi می‌باشد. در کل عملکرد صفحه نمایش این گوشی، برای یک گوشی در این سطح خوب به نظر می‌رسد.گوشی وا-وی G6608 فرم لیت پشتیبانی از کارت حافظه جانبی microSD تا حداکثر 16 gb را دارد. این مزیت به کاربر امکان ذخیره فایل‌های صوتی بسیاری را می‌دهد که می‌تواند گوشی را به یک موزیک پلیر همراه کاربر نیز تبدیل نماید. همچنین امکان استفاده از فایل‌های صوتی با فرمت MP3 به عنوان زنگ گوشی نیز وجود دارد.با وجود پشتیبانی این گوشی از GPRS و Wi-Fi، امکان بروزر ی در دنیای اینترنت نیز با این گوشی برای کاربر فراهم خواهد گشت. از دیگر راه های ارتباطی این گوشی می‌توان به نسخه 2.1 بلوتوث و درگاه USB اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *