کارآمدASUS X452-i3 لپ تاپ ایسوس

م dell‌های 11 inch MacBook Air تنها یک kg وزن داشته و وزن م dell‌های 13 inch معا dell 1.3 kg می باشد که به می باشد ثنای تعداد انگشت‌شماری از آلترابوک‌های لوکس و گران‌ نرخ موجود در بازار، می‌توان آن‌ها را جزو سبک‌ترین این لپ تاپ ها تولید شده تا به این تاریخ دانست. این لپ‌تاپ‌ها، فضایی به‌اندازه‌ی یک مجله را اشغال کرده و به‌راحتی در هر کیفی جای می‌گیرند. واقعا Air نام برازنده‌ای را برای این لپ‌تاپ‌ه می باشد !
کیبورد با کلیدهای کاملا بزرگ و با فاصله‌ی به نسبت ا زیاد از یکدیگر تولید شده می باشد . کیبورد از نوع Chiclet یا جزیره‌ای می‌باشد؛ که هر کلید به صورت مجزا بر روی شاسی قرار گرفته تا کار تایپ کردن با آن آسان‌تر شود. به dellیل فضای زیادی که وجود داشته، در سمت ر می باشد صفحه کلید، یک کیبورد عددی خیلی متناسب قرار گرفته تا کار وارد کردن اعداد خیلی آسان‌تر صورت گیرد. در تایپ کردن حتی با فشار زیاد هم شاسی دچار خمش نمی‌شود و در کل ساخت آن خیلی متناسب صورت گرفته می باشد . خود کلیدها نیز به رنگ مشکی و کاملا پل می باشد یکی هستند. برخلاف تاچ پد که پیرامون آن با نور LED می‌درخشد، خود کیبورد از نوع Backlit با نور پس زمینه نیست. تاچ پد کاملا بزرگ تولید شده و سطحی کاملا صیقلی دارد. این تاچ پد که از نوع مالتی تاچ می‌باشد، کاملا حساس و پاسخگو می باشد و عملکردی عالی را از خود به نمایش می‌گذارد. عملکرد نخست کلیدهای Function برای کم و زیاد کردن روشنایی نمایشگر، کم و زیاد کردن صدا و کنترل‌های مدیا می‌باشد. اگر قصد دارید که عملکردهای اصلی را از آن‌ها بگیرید نخست باید کلید Fn را نگه دارید. در قسمت سمت ر می باشد می باشد راحت مچ نیز می‌توان یک تشخیص دهنده‌ی اثر انگشت را مشاهده کرد که بر قابلیت ات امنیتی نوت‌بوک می‌افزاید. بدین ترتیب شما می‌توانید تنها با اثر انگشت وارد رایانه‌ی خود بشوید و نیازی به رمز ورود نیست. قاب دور نمایشگر از پل می باشد یک براق تولید شده که کنتر می باشد خیلی متناسب ی را با دیگر مناطق بدنه که بیشتر به رنگ مات می باشد به وجود می‌آورد. خود نمایشگر 15.6 inch بوده و رزولوشن 1366X768 پیکسل را ارایه می‌دهد. این رزولوشن برای نمایشگرهایی به این اندازه کاملا می باشد اندارد می باشد ولی دارای کیفیت آن از نسبتا متوسط نمایشگرهای هم رده کاملا قابل توجه تر می‌باشد. البته دقت نمایشگر در م dell‌های گران‌تر 1920×1080 می باشد که بسیار مناسب تماشای ویدئوهای Full HD می‌باشد. کنتر می باشد ، تولید رنگ و روشنایی خیلی متناسب ی را هم ارایه می‌دهد. یک ویژگی خیلی متناسب این نمایشگر لولاهای آن هستند که علاوه بر توانایی کاملا محکم نگه داشتن آن، تا حد خیلی زیادی نیز خم می‌شوند تا نمایشگر را بتوانید به اندازه‌ی خیلی زیادی به نسبت به بدنه‌ی اصلی باز کنید. اسپیکرها در زیر گریدی در قابل توجه ی کیبورد قرار دارند. این اسپیکرها با تکنولوژی Beats Audio نیز همراه شده‌اند که بر دارای کیفیت صدای باس می‌افزاید. با این که اسپیکرها با دارای کیفیت ‌ترینی نیستند که می‌توانید بر روی یک لپ‌تاپ پیدا کنید، ولی واقعا صدای بلند و شفافی دارند به طوری که کاملا قابل توجه تر از حد نسبتا متوسط این لپ تاپ ها هم رده قرار می‌گیرند.
• جمع بندی lenovo در زمانی که بیشتر کمپانی‌ها، نوت‌بوک هایی بیزینسی بر پایه پردازنده های Intel Core 2 عرضه می‌کردند، وسیله ی با نرخ ی مشابه ولی با پردازنده‌ی بسیار قوی‌تر Intel Core وارد بازار کرد. دارای کیفیت ساخت متناسب می باشد و بدنه از می باشد حکام به نسبت ا قابل توجه یی برخوردار می باشد . سیستم خنک کنندگی سیار عالی طراحی شده می باشد بطوریکه حتی هنگام انجام محاسبات بسیار سنگین، صدای زیادی تولید نشده و بدنه همچنان خنک باقی می‌ماند. نقاط ضعف وسیله نیز شامل شارژدهی نسبتا متوسط باتری، کنتر می باشد پایین نمایشگر و عدم تجهیز آن به روکش ضد-بازتاب می‌باشد. در نهایت می‌توان گفت که اگر از نقاط ضعف وسیله بتوانید چشم پوشی کنید، Lenovo G560 یک نوت‌بوک بسیار متناسب و یک خرید مقرون به صرفه محسوب می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *