کارآمدK43TK لپ تاپ ایسوس

کیبرد می باشد فاده شده بر روی این لپ‌تاپ، شباهت زیادی به کیبرد این لپ تاپ ها سری جدید ThinkPad می باشد که کیبردی عالی محسوب می‌شود. کلیدها کمی مقعر بوده و جزیره‌ای می‌باشند. کیبرد در کل ارتقاع کمتری به نسبت به قسمت‌های اطرافی داشته ولی با این وجود از دارای کیفیت بسیار قابل توجه یی برخوردار می باشد . به جرات می‌توانیم بگوییم که این یکی از بهترین کیبردهایی می باشد که بر روی این لپ تاپ ها رده نسبتا متوسط مشاهده کرده ایم. همانطور که انتظار داشتیم، مشابه بیشتر این لپ تاپ ها در این رده، کیبرد این وسیله دارای نور پس زمینه نیست. در قابل توجه ی کیبورد، یک سری کلیدهای لمسی کم و زیاد کردن صدا قرار دارند که دارای نور پس زمینه نیز هستند. در میان این کلیدها، کلیدهای تنظیم روشنایی وسیله و تنظیم سرعت فن‌های وسیله نیز وجود دارند. توسط این کلیدها می‌توانید فن‌ها را روی حالت De-Dusting (گردگیری) قرار داده که در این حالت فن‌ها با حدبیشتر سرعت، هوا را از خروجی‌های لپ‌تاپ بیرون می‌برند که باعث تمیز کردن گرد و خاک جمع شده در دهانه خروجی‌های هوای لپ‌تاپ می‌شود. تاچ پد مات و محکم این لپ‌تاپ که از قابلیت‌های مالتی تاچ نیز پشتیبانی می‌کند، خیلی بزرگ نبوده ولی فوق العاده روان می باشد و بازخورد بسیار قابل توجه یی دارد. کلیدهای پایینی تاچ پد بصورت پیوسته هستند و دارای کیفیت بسیار متناسب ی دارند.دو دریچه کوچک مروبط به اسپیکر های لپ‌تاپ در قابل توجه ی کیبرد قرار دارند. مقدار و دارای کیفیت صدا خیلی بیشتر از آن چیزی بود که از این لپ تاپ ها رده نسبتا متوسط انتظار داشتیم. در امتحان ‌های انجام شده در تماشای فیلم و یا گوش کردن به موسیقی، از کار کردن با این لپ‌تاپ‌ها بسیار راضی بودیم.
با انتها میزان نور به میزان 480nits، وان مکس به راحتی و بدون هیچ زحمتی در فضای باز و با تابش نور خورشید کار می‌کند و تنها مقدار کمی از نور خورشید را از صفحه نمایش خود منتصویر می‌کند که این مزیتی عظیم برای One Max محسوب میگردد .سگر اثر انگشت
و سرانجام اکسپریا J از راه رسید که پیش‌تر تصویر ها آن را در دیجی118 هم قرار داده بودیم و چیز چندان نو ی برای ما نداشت. یک گوشی برای افرادی با بودجه‌های محدود. ال سی دی آن 4 اینچی است و پردازنده‌اش یک هسته با فرکانس 1 گیگاهرتز. دور بین عقب آن 5 مگاپیکسل و رم دستگاه 512 مگابایت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *